Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2019, 18:59   #25
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Przedświt, 19 Brauzeit 2518 KI, przeprawa promowa w Remer

Saxa uśmiechnęła się na ciepłe słowa Felixa. Wiedziała że nie zrozumiał, że jej obawy mają inne podłoże ale nie chciała mu się do tego przyznać. Myśliwy był uczciwym człowiekiem i wiedziała że nie pochwala jej ciągot do czyjegoś złota i rzeczy.

Ma słowa Olivii też się uśmiechnęła, nawet szczerze. Bardzo rzadko się zdarzało że jej pracodawcy, a tym mogłaby się mianować dziedziczka, wyrażali sympatię do służby. Było to dziwne, rzadko spotykane, często uznawane za nieszczere...ale było słownym miodem dla nisko urodzonych.
- Panienka może na mnie polegać. Tylko z uwagi iż rzadko pomagałam panience bezpośrednio nie do końca wiem jakie panienka może mieć oczekiwania. Niemniej co panienka powie to zrobię. - Odpowiedziała Saxa. Skoro Szlachcianka wolała milczeć i nie wychodzić z żadnymi zadaniami dla służącej, przynajmniej na razie, to Valdis dostarczy towarzystwa Panience Hochberg.

Co jakiś czas zerkała na Panią Lautermann czy nie trzeba jej czegoś. Czy nie przywołuje gestem lub nie wygląda na niezadowoloną. Niemniej stoicka kobieta na barce była jak posąg.
 
Obca jest offline