Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2019, 18:48   #420
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
- Mogę przysiąc co najwyżej na swoją boginię, ale na pewno nie na to co tutaj się panoszy. Z resztą ta przysięga będzie obowiązywać tak długo aż nie dowiem się, że nas oszukałeś albo będziesz próbował zdradzić. Na takie warunki mogę się zgodzić - Imra obrzuciła szczuraka chłodnym spojrzeniem swoich turkusowych oczu.

- Niech mi Pharasma będzie światkiem, że cię nie tknę jeżeli nie skłamiesz, lub nas nie zdradzisz. Pasuje? To gadaj dalej. - przy tak sformowanej przysiędze wojowniczka nawet nie czuła potrzeby kłamać. Dla niej sytuacja była klarowna. Gniew odpuścił, a satysfakcja z przerażonego szczuraka tliła się gasnącym żarem. Tak, Imrze spodobało się, że król wręcz popuścił perfum przez jej zachowanie. Dawało to takie słodkie poczucie wyższości i władczości. Tak smocza część jej krwi mruczała zadowolona.
 
Asderuki jest offline