Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2019, 18:40   #33
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Znaleziony naprędce kabel nadał się doskonale do skrępowania pracownika Grawitronu. Dobrze, że ten nadal nie odzyskał przytomności, gdyż wtedy Konrad miałyby wielkie trudności, aby go skrępować. Na szczęście udało się i przynajmniej tą sprawę dzieciaki miały z głowy.

Teraz należało zająć się resztą problemów. Konrad przykucnął przy głowie robota i zarzucił go całą masą pytań.
- Jestem S.T.U 3000. Spy tactical Unit model 3000. Moja misja jest zagrożona. Jestem uszkodzony przebywam w kwadracie E3 na wschód od odpływu ściekowego.
- To wiemy - syknął Darek poddenerwowany, który kucnął tuż obok Konrada - Tak cię znaleźliśmy.
- Misja zagrożona. Przy próbie wejście do kompleksu zostałem uszkodzony przez komunistyczne roboty, Potrzebne wsparcie i natychmiastowa konserwacja.
- Chyba się zaciął - zawyrokowała Lilka, która jednym okiem obserwowała przesłuchanie mechanicznej głowy, a drugim zerkała na otwarte drzwi wychodzące na korytarz.
- Spokojnie, trzeba dać mu trochę czas - nie ustępował Darek.
- Tylko my nie mamy czasu. Trzeba się stąd zrywać. - Konrad tracił powoli nadzieję, że uda się porozumieć z uszkodzonym szpiegowskim robotem.

Nagle coś w mechanicznej głowie zazgrzytało, zapiszczało, a oczy S.T.U. zabłysnęły niebieskim światłem.
- Uwaga niski poziom energii! Uwaga niski poziom energii! Jestem S.T.U. Spy tactical Unit model trzytys..hrrrh hrrhh - Niski poziom... hryy hrryy ... Ewakuacja. Natychmiastowa ewakuacja... hry hryy W prawo i w prawo Natychmiastowa ewakuacja... W prawo.... hryy hryy....

Po tych słowa oczy robota zgasły i przestał on wydawać jakiekolwiek dźwięki.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline