Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2019, 12:08   #86
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Nie musiał zbyt długo czekać, bo po chwili pojawił się mały osobnik z dwoma droidami naprawczymi. Mężczyzna opowiedział dokładnie co szwankuje na Templarze i widać było, że mały osobnik lubił swoją pracę. Kelsan słuchał uważnie tego co miał do powiedzenia konserwator, gdy ujrzał droida RA-7, który był osmolony. Spuścił na chwilę głowę by oddać hołd dla Wookie'ego. Był dobrym towarzyszem. To jednak nie trwało długo i znów wrócił do rozmowy z obywatelem rasy Chandra-fan.

-Drobną opłatą to znaczy ile? - zapytał mężczyzna. Nie żeby nie mieli kredytów, ale turbolaser by był niezły na imperialne szumowiny. Odwrócił się w stronę statku i spojrzał na działko na górze. Kelsan tylko mruknął potwierdzając pytanie zadane od Flizzego.

-Z ust mi to wyjąłeś. Też miałem zamiar spytać czy byś nie obraził się jakbym popatrzył na naprawy. Wiesz muszę patrzeć na ręce innych co grzebią przy statku Tempesta. Zabiłby mnie jakby coś poszło nie tak - zaśmiał się rudowłosy.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline