Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2019, 15:23   #625
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wczoraj

Myślałem żeby znów dać odpowiedź Wajchy w swoim poście ale nie chcę ci psuć planów twojego posta Alaronie

Jutro spróbuje dać posta ale nie wiem czy dam radę jeżeli planujesz odpis to się na mnie nie oglądaj chciałem się dopytać mordercy ale o najważniejszą deklaracje już dałem. Ostatnio dobę mam za krótką :P



Dobra to dałem posta jednak wkleiłem odpowiedź Wilgi w swój post podebrałem sobie też dowcipy Bardiela bo są za śmieszne żeby ktoś kto nie czyta komentarzy do sesji je pominął jakby co mówić mogę edytować posta.

Potem jeszcze dokleje muzykę i scale oba posty. Na docku dorzuciłem opis legalnego mieszkania Adama które ma dowodzie planuje dać jeszcze parę osób do ludzi tą taksówkarkę właściciela klubu, jego żonę i paru pracowników ale nie wiem jak z tym pójdzie

Potem dorzuce do posta muzykę teraz dałem tak na szybko żeby nie przedłużać
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-09-2019 o 23:07.
Brilchan jest offline