Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2019, 00:10   #293
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Huk gromu wciąż dźwięczą w uszach, gdy Rayden ruszył w kierunku wiekowego mnicha, który przybył przywitać boga piorunów słysząc wylądowania na dziedzińcu niewielkiej świątyni na obrzeżach Makao.
Kapłan skłonił się i rzekł:
- Witaj lordzie Raydenie. Z czym przybywasz?
- Witaj mistrzu, Wong. Mógłby przygarnąć na chwilę moich towarzyszy?
- To nie będzie konieczne
- wtrącił się Jax zanim mistrz Wang zdołał odpowiedzieć. - Wystarczy nam ładowarka do komórki.
- Da się załatwić.
Kilka godzin później apartament hotelowy w centrum miał stać się bardzo tłocznym miejscem. Raf otworzył drzwi i wpuścił techników niosących pełne torby ze sprzętem. Już miał zamknąć drzwi, gdy usłyszał:
- Jeszcze raz sorry za te zadarte noski od butów - Stryker i Kabal przycisnęli się bok dziennikarza. Rzucili torby w kąt i Kabal rzekł:
- Odbieramy zaległy urlop. Słyszeliśmy o tutejszych kasynach i naszło nas na hazard.
- Przyda się każda pomoc
- powiedziała Sonya.
- Nie mogliśmy ich nie wziąć - powiedział Tong - załatwili drugi samolot rządowy. I to po tym jak popsuliście pierwszy. Jax, przyszły nowe rozkazy. Mamy nowego szefa.
Jax, spojrzał z ukosa na Kim.
- Doktor Rubenstein? - zapytał Jax.
- Tak. Skąd wiesz? Prosi o kontakt, masz się połączyć jak tyli technicy rozstawią sprzęt.
- Witam majorze Jax - z ekranu laptopa patrzyła na niego ładna brunetka w przyciemnianych okularach. - Już pan wie o zmianach na stanowiskach kierowniczych. Pańska komórka została przekazana pod moje dowództwo. Nie będę ingerować w pańskie obecne zadanie. Jest pan na miejscu i wie jakie działania są najlepsze. Jeśli potrzebuje pan pomocy proszę przekazać to mojej agentce. Jestem w stanie zapewnić większe fundusze oraz informacje jeśli będzie taka konieczność. Dodatkowo wysłałem mojego agenta operacyjnego, powinien dotrzeć za kilka godzin. Większych posiłków z mojej strony niestety nie może się pan spodziewać.


Technicy ogarnął sprawę i po opisie Rafa będą w stanie znaleźć miejsce gdzie jest wieżowiec, w którym ma siedzibę królowa Topaz. Zajmie im to ze 2 godziny.

 
Mike jest offline