Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2019, 21:17   #629
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mieszanka spellchecka i dyslekcji potem poprawie ja się teraz zastanawiam na ile się postać rozszalała i naćpała a na ile zmanipulował swoją mocą innych ludzi i Patrycje żeby urządzić szaloną imprezę.

Bo w karcie oznaczyłem że się raczej nie posuwał za twardsze narkotyki niż maryśka ale po tym co przeszdł to równie dobrze mógłby zacząć z kokainą i haszyszem tylko tu by zależało od typu kaca jaki ma jeżeli łączy się z wielkim dołem tz. przepalaniem endorfin i wrażeniem krwawienia z nosa albo dziąseł znaczy się że brał kokę :P lubię po prostu czytać o różnych efektach

Tak się teraz zastanawiam czy się Adam nie obudzi z palcem odrośniętym i się potem okażę że kogoś z mocą przysłał Wajcha żeby ten palec odrósł aby mieć teraz haka na panią policjant że imprezy narkotykowe ma w domu stąd ta focia na koniec spotkania :P
 
Brilchan jest offline