Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2019, 20:15   #374
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Gendo kiwnął głową.
- Tak, zezwalam, ale na razie chyba pojedźcie do domu, prześpijcie się i rano ruszycie. To była naprawdę trudna noc, choć tu na północy już jest dzień… No i Odwieź córkę, bo też ma trudne przeżycia za sobą. Panie Miqmaq. Tu w policji wszyscy jesteśmy jedną szczęśliwą szaloną rodziną. Jak ktoś podniesie rękę na ciebie to jakby podniósł rękę na nas wszystkich. Nie przeszkadza panu jak będzie pan dzielił celę z półkownikiem? To stary dobry oficer, który miał pecha służyć w armii Kuviry Stracił za karę całe uposażenie i tylko mundur mu się ostał. I medale. Aresztujemy go czasem aby nie snuł się sam po ulicy. – prawił Gendo.
- Czekaj Aiko, to teraz nikt na ulicy ze mną nie zadrze, skoro jesteś policjantką – Hideki PLANOWAŁ
- To nie działa w ten sposób - Kohaku westchnęła – Dzieci policjantów muszą uważać, aby nie przynieść wstydu rodzicom!
- Nie skomentuje nawet tego, że wzięła panienka moją siostrę za moją matkę, bo panienka nie ma okularów, ale jestem kaczko żółwiem, jeśli nie miała panienka żadnych zatargów z prawem
- Po pierwsze, nikogo za nic nie brałam. Po drufie, ja nie mam zatargów z prawem, tylko walczę o wolność!
- Niby dla kogo dziewczyny, które mają razem tylko jedno sprawne oko mogą walczyć? – Hideki uśmiechał się z powątpiewaniem.
- Odszczekasz to! – Kohaku uniosła kamień.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline