Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2019, 09:53   #123
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Okey, post jest. Naprawdę miło mi się go pisało. Z góry przepraszam, że pominąłem SID'a/RA-7 ale nie wiedziałem gdzie go umieścić a materiału było sporo do napisania :< Niemniej Marrt z Ciebie bystry i kreatywny gracz więc na pewno coś wymyślisz i jak zwykle dasz mi dużą dozę inspiracji oraz możliwości rozwoju akcji

Sprawy mają się jak w poście.

Draug widzi, że pod biurkiem Nazza znajduje się coś w stylu obrzyna tylko blasterowego. Jeden, dwa strzały ale z takiej odległości spokojnie pokonają pancerz i zabiją na miejscu. Oczywiście odmówiłeś alkoholu więc na szczęście otrucie przeszło w niepamięć.

Kelsan- Flizzy naprawił poszycie, teraz macie czerwoną łatę z stopu o niebo gorszego od pancerza Templara, ale zawsze coś. Generator musi działać o połowę słabiej by nie doszło do ponownej awarii a nawet eksplozji czy wydzielenia olbrzymiej dawki radiacji. (Cholera nwm czy reaktory fuzyjne również powodują emisje promieniowania- jak ktoś wie to niech powie lol ). System wody to kwestia piętnastu minut. Z ulepszeniem górnego działka na turbo-laser- sprawa nadal nie pewna i wymagająca czasu a ja nie wiem czy tyle go macie.

Jeśli idzie o finanse, Chadra-Fan był tak zajęty mechanicznym nerdzeniem, że pominął sprawę, ale nie było to z złej woli.

Badlack- okazało się, że za spiskiem z przejęciem YV-260 stoi nie kto inny jak brat Nazza, Dazz. Teraz poddaje Williama próbie i każe zabić Ci go w imię sprawdzenia lojalności. Możesz oczywiście próbować negocjacji/perswazji bo jesteś w tym dobry.

Aha Betiv przesadził z rozmiarem grupy, ale z Tobą, Betivem i Dazzem jest Was trzynaścioro. Pięciu homo sapiens sapiens, jeden wielki Gammorianin i trzech Twi'Leków poza Nal'Betivem. Nie jest to jednostka specjalna, ale mimo wszystko to najgroźniejsze męty z "Wolności I Swobody", w dużej części kryminaliści i byli gwiezdni piraci z Przestrzeni Huttów.

No to let's roll!
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 23-09-2019 o 09:56.
Pinn jest offline