Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2019, 10:22   #217
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
Polak przywitał chłód i mrok podziemi z niejaką ulgą. Chwilowo uczucie zagrożenia minęło, ale mogło to być spowodowane adaptacją do nowego otoczenia. Liczył jednak, że to Strefa zgubiła ich trop na jakiś moment.
Razem z doktorem ostrożnie rozejrzeli się po stacji szukając innego przejścia.
- Kurwa - zaklął Polak. - Miałem nadzieję, że tu będzie łatwiej. Niestety, nie ma tu żadnego tunelu technicznego, ani innej możliwości obejścia tej wody. Nie podoba mi się to. To co tam świeci zdecydowanie nie powinno się tam znajdować. - wyartykułował swoje myśli.

Sprawdzili jeszcze raz stację i postanowili odpocząć.

- Rozłóżmy maskownicę i odpocznijmy. Może zgubimy trop Strefy na dłużej i to coś świecącego przestanie świecić? - zgodził się z pomysłem doktora.

- Pomyślę jeszcze, czy nie udałoby się w jakiś sposób przejechać tunelem. Może jakąś prowizoryczną drezyną? Albo na kablach wiszących ze ściany? - zastanawiał się na głos rozstawiając świece zgodnie z tym jak robili to stalkerzy.
 
psionik jest offline