Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2019, 20:34   #352
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
A tak tylko właśnie pomyślałem, aby się też Was zapytać, bo zawsze da się coś wymyślić, jeśli chciałoby się zobaczyć jeszcze poczynania tych samych bohaterów w lekko innej scenerii. Tak więc to czysto teoretyczne pytanie z ciekawości, bez żadnego nacisku 😊

Na pewno myślałem, aby zakończyć tę kampanię i rzeczy z nią związane, tak aby nie było już potrzeby oglądania się do tyłu. Bohaterowie są dosyć potężni i w tedy trzeba było by dać im większe wyzwania itp. Na pewno łatwiej jest prowadzić dopiero zaczynających bohaterów (świeżość, trudność, odczucie nowych wyzwań itp.).

Być może nawet nieco więcej trzeba było by postawić na mechanikę – sam się dziwię, że to mi przeszło przez myśl

Jak bym tak na szybko myślał, to właśnie prawdopodobnie było by to z odstępem czasu dla bohaterów na pewnego rodzaju przygotowanie do zwykłego życia, czy też odpoczęcia od tego co do tej pory ich spotkało i ... (bez spojlera bo jeszcze wszytkiego nie wiedzą).
Wyjść mają wiele, bo:
- w pierwszej wiosce czeka na nich nagroda za starca
- w ostatniej siostra Oswalda
- w przed ostatniej zauroczona w Randulfie kobita
- ta tutaj wioska/miasto ma problemy z obroną itp. (wybici strażnicy itp.)

A co do umiejętności bohaterów to też nie ma problemu, tylko zależy co lepsze w odgrywaniu, ciekawsze, aby ukrywali się dalej ze swoimi mocami, czy jednak, aby mogli już spokojnie używać ich, bez obawy o to, że spłoną na stosie itp.
 
Inferian jest offline