Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2019, 21:31   #35
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tuż za Rear Guardem na miejscu pojawiła się sześciokołowa ciężarówka, która hamując obróciła się bokiem, zasypując niektórych zgromadzonych śniegiem zmieszanym z ziemią.


Pojazd po chwili podniósł się do pozycji pionowej, stając się jednocześnie transformerem większym od pozostałych obecnych. Robot ściągnął z pleców sporych rozmiarów karabin, a na jego prawym ramieniu pojawiła się wyrzutnia pocisków. Z czujnością rozglądał się wokół analizując prawdopodobieństwo i wielkość ewentualnego zagrożenia.

Wypowiedzi swojego towarzysza nie skomentował. W ogóle rzadko się odzywał, a jeśli już to starał się mówić oszczędnie, ale tutaj wiedział o tym tylko Rear Guard. Wciąż skanując najbliższą okolicę w końcu przemówił:

- Kierunek północ?

Słowa wypowiadał powoli, jak gdyby musiał się nad nimi zastanowić.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 29-09-2019 o 23:06.
Col Frost jest offline