Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2019, 06:09   #140
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Kiedy zdecydowałem, że jeden z bandytów spróbuje ukraść konia, przez chwilę wyobrażałem sobie godną finału bitwy scenę, w której z grzbietu wierzchowca zmiatają go strzały wystrzelone przez Saxę i Felixa. Potem uznałem, że jeszcze lepszej dramaturgii doda fabule scenka, w której Saxa chybi koniokrada, ale postrzeli panowi Niersowi jego konia albo co lepsze, trafi strzałą Olivię.

Tymczasem mała słodka złodziejka skradła cały show! W teście US wypadło 7 (głowa), a na kostce obrażeń Furia Ulryka (10) i jeszcze 7. Dwadzieścia ran brutto w głowę definitywnie kończy mało chwalebną karierę tego rozbójnika!

Teraz Hans Hans i jego przeciwnik. Dwa rzuty 1k100, wyniki 48 i 2. Celne cięcie zadało 8 ran w głowę. Bandyta kontruje, wyrzuciłem dla niego 56. Na dodatek od tyłu wchodzi szarżą Franz, który dostaje z tego tytułu premię +20 do WW (10 za szarżę, 10 za atak od tyłu). Rzut 1k100: 10. Obrażenia (8), czyli uśmiercony podstępnym dźgnięciem w kark rozbójnik padł martwy u stóp Hansa.

Karl Peter zwalnia kroku zatrzymując się pośrodku biwaku, Olivia próbuje uspokoić spłoszone konie, Felix dobiega do niepokojąco cichego namiotu szlachcianki...
 
Ketharian jest offline