Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2019, 12:42   #92
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Draug wiedział, że nie mieli zbyt dużego wyboru i zadokowanie tu było tak zwanym mniejszym złem koniecznym. Zaczynał się jednak zastanawiać czy nie było to też największym błędem jaki zrobili. Niestety za dużego wyboru nie mieli, a ich fregata była za bardzo uszkodzona.

Czekając aż Nazz skończy sobie robić drinka i skończy swoje pogaduchy cały czas analizował sytuację i wszelkie możliwe rozwiązania. Te niemożliwe też. Myśli przemykały mu przez głowę z prędkością niemalże nadświetlną. Musieli czym prędzej naprawić statek i starać się prześlizgnąć się gdzieś jak najdalej od zasięgu imperialnych sond. Potrzebował miejsca gdzie będą mogli złapać chwilę oddechu, zastanowić się co dalej i przede wszystkim znaleźć stocznię naprawczą z prawdziwego zdarzenia. Przychodziły mu do głowy tylko dwa możliwe rozwiązania jednak najpierw musieli się stąd wydostać.

- Jak obiecasz, że łapki będziesz trzymał nad stołem albo jak zdemontujesz ten miotacz pod stołem to powiem ci prawdę. - Spokojnym głosem powiedział łowca włączając niezauważalnym gestem jedną z funkcji swojej zbroi. Oba mini działka na ramionach wysunęły się bezgłośnie nie pozostawiając gospodarzowi żadnych złudzeń.
- Nazz. Myślałem, że trafiliśmy do cywilizowanych osobników.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline