Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2019, 14:39   #127
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Oto post Panowie

Trochę się dzieję, i boje się czy dobrze zrozumiałem SIDową procedurę pacyfikacji, bo było dużo Waszego wspólnego materiału do ułożenia sobie w głowie.

Po kolei:

-Droidy strażnicze nie zaatakują Was i Willa, RA-7 o to zadbał.

-Na całej stacji wybuchła panika. Gdzieniegdzie dochodzi do rzezi, kiedy istoty organiczne pierwsze atakują droidy strażnicze.

-Żeby nie było nie jest ich jakoś tak dużo.

-Za 7 minut przyleci odsiecz Imperium. Dwie barki transportowe, trzy bombowce TIE i 10 TIE/Przechwytujących, być może tych samych co wcześniej w modyfikowanej wersji "Thunderbird" czyli posiadających pociski jonowe i dopalacze.

-Kelsan, jak już zapewne nie macie wątpliwości, jest wrażliwy na moc. Inkwizytor Sith DeSade próbuję wedrzeć mu się do czaszki. Jest to potworne uczucie.

-Na barkach transportowych być może są zwykli szturmowcy, może szturmowcy śmierci. Na każdej z barek wedle standartowej pojemności może być tuzin żołnierzy plus obsługa.

-Flizzy, chce z Wami lecieć. Dostaniecie przez to cennego mechanika, którego będę prowadził, plus dwa małe, zręczne droidy naprawcze.

-Ponadto na Templarze są już wszystkie potrzebne składniki do zamienienia górnej wieżyczki laserowej w turbolaser. Pamiętajcie tylko o nie przeciążeniu reaktorów, bo drugi, pomocniczy działa na pół gwizdka. Potrzebujecie jakiegoś doku naprawczego do zamontowania ulepszeń wieżyczki, nawet rodem z trzeciego świata.

-Draug jeśli pobiegnie sprintem i użyje plecaka skokowego może wrócić na Templara w trzy minuty. Wtedy pozostanie Wam 5 minut do przybycia Imperium.

-To samo z Willem. On w góra minutę może zjechać windą i być pod Waszą fregatą. Tylko na chwilę obecną nie wie, że droidy strażnicze nie mają go na celu.

No to tyle z mojej strony Naprawdę miło się pisało Kochani ^_^

EDIT: Przepraszam za dużą ilość edycji po wstawieniu posta, ale znalazłem przeglądając z tego miesiąca fajny art statku z GW i postanowiłem dać głównemu antagoniście ten statek Raven Claw, bo w końcu taka szycha Sithów powinna mieć własną brykę

Spokojnie nie zamierzam dawać drugi raz Templara do naprawy
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 29-09-2019 o 15:35.
Pinn jest offline