Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2019, 22:49   #128
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
Ode mnie wielkie słowa uznania (które już wyraziłem w repce), Pinn! Mnie się czytało z równie wielką przyjemnością, jak Tobie pisało ^^

Bardzo fajny motyw z Flizzim, zdradzając tylko drobny szczegół, sam Badlack planował uratowanie mechanika, gdyby nie pojawiło się to od strony samego futrzaka (chociaż sytuacja wyewoluowała do takiego stopnia, że każda zdrowa psychicznie istota chce w tej chwili stamtąd uciec

No i mnie osobiście serduszko zabiło mocniej pod koniec, kiedy to postanowiłeś wrzucić ten drobny smaczek w postaci tego gestu między Willem i RA-7, baardzo klimatycznie wyszło, sam bym tego lepiej swoją postacią nie odegrał! =) Tym bardziej nie mogę się doczekać rozwoju relacji między moim BG a resztą załogi, przy czym oczywiście RA-7 jest aktualnie faworytem Badlacka do zawierania przyjaźni ^^

Z kwestii technicznych - Will nie strzelił do Twi'leka, choć rozumiem, że mogło to tak wyglądać, bo ta scena była trochę skomplikowana Nie chciał go zabijać z powodu swoich przekonań oczywiście, ale jak się stało to się stało, nie zależy mi specjalnie
Druga rzecz - czy mój BG w siedem minut zdąży dotrzeć do swojego lokum, uzbroić ładunki i przybiec do Templara? Chodzi oczywiście o całą aparaturę nasłuchową, należałoby coś z nią zrobić
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline