Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2007, 18:44   #82
shade
 
Reputacja: 1 shade nie jest za bardzo znany
Cytat:
Tym razem Terry rzucił rozkaz odruchowo.

- Zestrzelić je rakietami. - nie wiedział czy to dobre posunięcie ale zawsze jakiś plan na początek.

- Wprowadzić współrzędne skoku w inne miejsce bitwy tak by nas rakiety minęły. Przygotować też bezpieczne współrzędne gdyby trzeba było uciekać.

Zdawało mi się że chcesz wystrzelić rakiety i skoczyć. Nie zrozumiałem twojego postu gdybyś dopisał coś w stylu

Cytat:
Tym razem Terry rzucił rozkaz odruchowo.

- Zestrzelić je rakietami. - nie wiedział czy to dobre posunięcie ale zawsze jakiś plan na początek.

- Wprowadzić współrzędne skoku w inne miejsce bitwy tak by nas rakiety minęły gdyby nie zostały zniszczone. Przygotować też bezpieczne współrzędne gdyby trzeba było uciekać.
Ale trudno pojedziemy dalej, nie będzie żadnych skutków tej decyzji. Jutro odpiszę bo dziś pewnie nie dam rady.

Musimy poszerzyć załogę a mam problemy z wymyśleniem sensownych imion dla innych postaci. Pomoglibyście wymyślić jakieś imiona, potrzeba nam: 36-ciu pilotów, ok. tyle samo marines no i jakieś inne postacie: technicy medycy itd. Stwórzcie własną załogę.

Aha i jeszcze coś nie wiem czy będę zakładać kolejną rekrutację, chętni którzy to czytają niech podsyłają do mnie KP

Imię i nazwisko:
Pseudonim: nie jest konieczny
Płeć:
Wiek:
Pochodzenie: jedna z 12 koloni. Jeśli są ci nieznane to wal do mnie
Rodzina i bliscy:
Zawód: Ta rubryka zastępuje rangę. W pierwszej rekrutacji były tylko postacie związane z marynarką tym razem proszę nadsyłać postacie cywili, pilotów (CAG, Dowódcy eskadry lub zwykli piloci) marines lub innych oficerów (poza EXO i dowódcą max do rangi kapitana lub majora)
Historia:
Wygląd:
Charakter:
Zainteresowania:
Stara rekrutacja jak by komuś była potrzebna ([Battlestar Galactica] - Trzeci Battlestar)
 
shade jest offline