Wątek: [klan] Luna
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2007, 18:46   #5
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Sir Thomas More

Rola: Wielki Biały Myśliwy

Klan: Toreador
Linia Krwi: Luna

Gdy wszedłem do pokoju nie mogłem się nadziwić... Trofea myśliwskie pokrywały wszystkie ściany i to w pełni... Zdawało się że niema gatunku który nie miał by swojego przedstawiciela pośród głów wiszących na ścianch...

- Podoba ci się ma kolekcja? Pozwól ze pokaże ci jej najprawdziwsza ozdobę...

Jeden ruch i biblioteczka odsunęła się ukazując przejście... Szedłem zanim bojąc się o własna skórę gdy w ten ujrzałem... Mężczyzna wisiał na krzyżu... W jego sercu tkwił stalowy kołek... Całą jego skórę pokrywała sierści...

- Gangrel... Nie wiem jeszcze które pokolenie ale naprawdę wyborny rocznik... Skosztujesz?

Gdy się obróciłem gospodarz podał mi Kielich pełen Krwi... i w tedy już miałem pewności że znalazłem właściwego człowieka do tej roboty...

Siekiera

Rola: DJ

Klan: Toreador
Linia Krwi: Luna

- Stary ale ja musze mieć ta kasę.....

- Słuchaj jesteś zajebioza Dj ale nie dostaniesz pieniędzy. Zresztą na kiego ci tyle kasy? Od tygodnia latasz z impry na imprę..

- Stary za trzy dni będzie Wielki Targ Muzy i będzie licytacja złotej płyty Beatlesów! Ja musze mieć tą kasę...

- Stary wiele rozumiem, ale nie dam ci kasy za imprezę, która nie miała miejsca wiesz dobrze...


Hmmm chyba dwie dość diametralnie różne osoby pokazują że jednak nie do końca będą do siebie podobni Śmiałbym stwierdzić że według mnie jest bardziej prawdopodobne na stworzenie dwóch różnych Lun niż stworzenie dwóch różnych Brujachów czy Ventru.... Biorąc zwłaszcza typowe podejście graczy do tych dwóch Podręcznikowych klanów.... A Linia krwi, odłam Luny... no cóż... Dla mnie są ciekawą odmianą Toreadorów, która sprawia, że przychylniejszym okiem spojrzę na ten klan. Lecz jak mówiła Milly, nie mnóżmy bytów ponad miarę. Odłam, Linia Krwi tak, ale nie nowy Klan.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem