Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2019, 23:54   #19
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
Autorytarny, nieznoszący myśli, iż ktoś próbuje wejść w jego narrację. Najgorszy typ człowieka, jaki można spotkać. Nie trawiłem i nie trawię takich ludzi.
I coraz mniej mi się podobał.

Oczywiście, nie musiał mi powtarzać po raz kolejny, jak dużej wagi jest to śledztwo. Jakie są oczekiwania i konsekwencje. Dziwiłem się tylko, że wybrano taką grupę - ludzi, którzy są zwykłymi Akolitami. Nie stanowią nawet początkowego materiału do kolejnych poziomów. Świeża krew, rzucona na głęboką wodę. Albo Solon miał zbyt dużą wiarę w trzeźwość oraz powiew nowości, jakie wniesie grupa żółtodziobów, albo.. nie, to zbyt ponura myśl.
Zignorowałem także jego słowa o tym, jaką tożsamość mamy przybrać. Doskonale wiedziałem o jakiej specjalnej jednostce dochodzeniowej mówił. Samo to było skandalem, a w moim skromnym mniemaniu, zasłużył na egzekucję przez rozstrzelanie za to bluźnierstwo i podszywanie się pod Adeptus Arbites. Tacy z nich funkcjonariusze Adeptus Arbites, jak ze mnie Astartes, słowo-kurwa-daję. Psioniczka z milczącym strażnikiem w czerni, recydywistka z tatuażem na pół czoła, chłopaczek suchy jak mój mały palec. Jeszcze może ten gwardzista jak Cię może, powie się, że z Prewentury jakiś dolnych dystryktów, to przymkną oko bo tam trzeba być maszyną do walki. Japierdole.

Pomysł z wersją rabunku grobowców był jeszcze bardziej debilny, niż podszywanie się pod Arbitratorów. Przecież rody, których dotyczy cała ta hucpa, dostaną pierdolca porównywalnego do opisywanej przez niego sytuacji. Zlecą się pod eskortą prywatnych cyngli, chcąc sprawdzić co z szczątkami członków ich rodzin. I co, Straż Nekropolitalna zatrzyma ich tymi laskami? Wolne żarty.
Nie zrobił na mnie wrażenia warunkami pracy. Przebiorę się w cywilne ciuchy kopcowego prola i będzie to najlepszy kamuflaż. Odznaka Arbitratora na pokornych, kamizelka mesh pod ubranie i pistolet - no dobra! Skorzystam z ich zbrojowni, bo przyda mi się jakaś znaczna giwera.
- Podtrzymuje swoje pytania. - odpowiadam bez namiętności.
 
BigPoppa jest offline