Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2019, 11:07   #16
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Najpierw deklarację:
Spadamy stamtąd zanim krążownik się zorientuje, że tam jesteśmy. Kusi żeby im przygrzać z torped, ale żal tych milionów Na wojnie trzeba zarabiać a nie tracić :P
Zakładam, że tego questa nie zaliczymy i nie powinniśmy się trisknijczykom na oczy pokazywać przez najbliższe 2 kampanie :P

Teraz forma gry:
To co jest odpowiadało mi, tzn. jak reszta załogi odpisywała.
No może więcej inicjatywy załogi. Niby moja postać jest kapitanem i ma ostatnie słowo. Ale brak mi częstszych propozycji działań pozostałych postaci. Nie po to zostałem kapitanem, żeby orać za wszystkich, tylko wręcz przeciwnie :P
A na poważnie, nasze postacie wiąże podległość służbowa, ale graczami jesteśmy równorzędnymi.

Wrażenia:
Świat i klimat mi się podoba - tu niema co zmieniać.

Poziom trudności - jest ok, mamy więcej kasy, ale i musimy bardziej kombinować by przeżyć Dzięki kasie mamy narzędzia do tej kombinacji.

Frekwencje - ostatnio leży. Ale z tym niewyleceniom z poru bez kapitana to przesada... w końcu zaczęliśmy sesję w kosmosie :P

pościgi - spróbujmy tego Travlera.
 
Mike jest offline