Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2019, 11:45   #18
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
No to tak: Deklaracja.
- Trzymam się tego co pisałem na docu. SS-Pierniczek-Amy.

Co do reszty to nie mam zastrzeżeń. Czasami tempo jest trochę za szybkie, ale da radę się obrobić. Po prostu z tego co się orientuję to mój czas wolny nie pokrywa się z czasem wolnym reszty, ale wiedziałem na co się piszę. Choć staram się zawsze oddać odpis, to czasem... wiecie jak jest. Cóż, w sumie to chyba gram tylko ja i Mike, co jest smutne trochę.

Poziom, cóż, jest epicki jak na realia sesji. Ma to plusy i minusy, ale tak już jest w życiu.

Ogólne wrażenia? Jest git.

Co do przejścia statkowo na travellera.. spróbujmy, ale tą edycję dawno czytałem i szczątkowo ją pamiętam. Jeśli ktoś mi streści te długie strony zasad to nie ma sprawy, myślę, zresztą zobaczymy jak się trav by sprawdził w Róży. Naprawdę ciężko oszacować.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline