Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2019, 13:09   #19
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Poziom trudności jest, po mojemu, nawet ciut zbyt niski =p
Ale gdy ja prowadzę to mam średnio jednego martwego BG na sesję, więc niekoniecznie jestem wyznacznikiem =p

Jak dla mnie problematyką jest samo istnienie kapitana. Mike, możesz mówić co chcesz, ale z opisu Twojej postaci nie wygląda jakby miał samodzielne podejmowanie decyzji gdy Cort jest w pobliżu miało w jakikolwiek sposób zostać docenione =p

Np teraz, gdybyśmy mieli jakąś Radę Regencką, gdzie BG tworzą równorzędne ciało decyzyjne opierające się na konsensusie bądź demokracji bym po prostu wyznaczył kurs i dał BG czas na ewentualny protest, ale w sytuacji gdy Cort jest obok to mogę najwyżej napisać, że czekam na jego decyzję, bo on wygląda na kogoś kto bardzo łatwo mógłby uznać to za podważanie swojego autorytetu =p
W efekcie mam związane ręce i większość sesji czekam na Twoją decyzję.

Mi osobiście się podobał system walk kosmicznych ze starej edycji. Dodatkowe karty akcji za sukcesy na pilotażu to bardzo fajny system. Posiadanie wysokiego pilotażu jest opłacalne, ale bonusy są ograniczone i nie wygrają całej bitwy. Ergo: Nie mam nic przeciwko zmianie mechaniki walk kosmicznych
 
Arvelus jest offline