Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2019, 22:58   #3
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Bardzo ciekawa inicjatywa. Czy mozna byłoby (pod względem fluffu) wcielić się w konkretnej osoby z AIM?
- Aż tak detalicznie to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem Ale jakby doszło do rekruty to myślę, że dałbym swobodę w kreowaniu postaci, tych z gry też. Tylko no mecha jest inna niż ta z gry więc trzeba by samemu taką postać sztukować. Mam też zagwostkę co zrobić z levelami postaci w grze bo w grze fajna rzecz no ale w sesji to trochę chyba nie teges aby ktoś miał mniejszą czy większą pulę punktów na postać.



Cytat:
Jest system koncentrujący się na graniu najemnikami: MERC 2000, "młodszy brat" militarnego Twilight 2000
- No to przyznam, że nie znam tego MERC. Dzięki za info, zobaczę czy da się coś z tego zobaczyć Niemniej mechę raczej zostawię tą swoją bo już trochę jestem z nią obcykany.


- A generalnie to jakbyś widział taką sesję? Co byś chciał robić na takiej sesji jako postać takiego najemnika AIM?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem