Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2019, 12:51   #2
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Mogę być zainteresowana wstępnie, choć nie traktowałabym mojej deklaracji wiążąco. Dużo też zależy od samej sesji, na czym właściwie miałaby polegać, bo chyba nie tylko na odgrywaniu emocji i psychiki? Cel jakiś będzie i mam nadzieję, że nie będzie to w stylu zbombardowania gracza informacjami, które musi zapamiętać aby mieć szansę zakończyć opowieść. Ja sama rzadko zapamiętuję szczegóły, które np zapamiętałaby moja postać. Tego się nie da przełożyć potem w te stronę, bo jeśli ja na coś uwagi nie zwrócę, to i postać też, nie da się. W odwrotną stronę działa to lepiej, ale wciąż nawet jeśli ja coś dostrzegę, to nie znaczy, że moja postać. Dlatego wolałabym unikać sesji gdzie mam masę informacji i je kolekcjonuję, aby na koniec wykorzystać. Nie dam rady, mam w życiu codziennym dużo do spamiętania.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem