Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2019, 13:08   #10
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Hmm... Akurat w tej grze to trochę pomieszane. Bo tak intuicyjnie to jeden taki "żołnierzyk" na planszy gry łatwo sobie wyobrazić jako BG. A jednak jako Gracz przed swoim komputerem planuje się działania całej kampanii zmierzającej do odbicia Arluco z rąk złej królowej.

- Tak przynajmniej jest to w grze. W sesji widziałbym to podobnie. Przez większość czasu chyba skala gry byłaby raczej mikro czyli z perspektywy przeliczeniowej drużyny lub plutonu piechoty. Czyli myślę, że podobnie jak w większości sesji. No ale jednak przydałby się jakiś zmysł strategiczny aby wygrać tą kampanię o wyspe. Chociaż tak po kawałku, sektor po sektorze itd. Generalnie moje sesje mają mocne tendencję do skrimishowej skali.

- Natomiast nie zamierzam się bawić w kółko i krzyżyk do skreslania kolejnych heksow na mapie. Gdybym chciał grać w coś takiego nie sleczalbym nad fabułą sesji tylko skupił się na mechanice walki. A właściwie meche walki mam gotową z wcześniejszych sesji a teraz dumam nad resztą mechanizmów rozgrywki np. jak obrobić finanse, popularność i poparcie miejscowych, szkolenie milicji i inne takie rzeczy.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem