Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2019, 18:23   #366
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Buka Zobacz post
Beznadziejna :PP

Z tego co widać "przewijamy" do przodu tak o 2 dni czy jakoś tak? A ja(i pewnie nie tylko ja), potrzebuję masy info, żeby cokolwiek napisać. Wysyłam więc pw z wieloma zapytajnikami...
Za chwilkę odpiszę.

Cytat:
Napisał Buka Zobacz post
O pogrzebie Nawojki/pogrzebach będzie coś napisane przez MG, mamy sami coś wspomnieć, czy na razie tematu nie ruszać i pozostać z faktem że będą niebawem?
Szczerze mówiąc liczę, że w tej kwestii wykaże się MTM jako duszpasterz. Nie ma sensu, żebym podkradał mu religijne ceremonie.

MTM dobrze rozumiem?



Cytat:
Napisał Amon Zobacz post
Moja postać stoi w miejscu i nie wiem co niby miałaby robić, więc będzie stać dalej.
Amon Twoja postać nie ma absolutnie żadnych przemyśleń? Nic odnośnie tego, że zbrojni zrobili jej wjazd na chatę? Nic odnośnie nowych porządków w wiosce? Nic odnośnie dwóch trupów i jednego zaginionego?

Bo to zdecydowanie nie jest typ sesji, gdzie tylko dajesz znać o działaniu (np. "robię unik w lewo i walę z kolanka").

Mile widziana jest również inicjatywa - wymyślenie dla postaci jakiegoś celu, podjęcie działania lub też może wejście w interakcję z inną postacią. Może sąsiedzka pomoc dla kogoś? Jeśli mam prowadzić dla Ciebie rozgrywkę to musisz się ze mną spotkać w połowie drogi - nie tylko czekać aż wpadam na Ciebie npcem lub innym npcem robię wjazd na chatę. Wiesz, potrzebuję trochę współpracy...
 
Bardiel jest offline