Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2019, 19:27   #369
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Balzamoon Zobacz post
@Bardiel u mnie odpis czeka na zakończenie rozmowy z Marysią, nioe chcę totalnie mieszać w czasoprzestrzeni.
Myślę, że przedłużymy sobie turę do następnego weekendu, bo widzę że frekwencja wyjątkowo słaba. I rozumiem czemu. Mój ostatni odpis też jest słaby i bardzo ogólnikowy, więc nie dziwota.

Pograjmy w tym tygodniu na docu. Kto ma pomysł na coś większego do opisania - na forum.



Cytat:
Napisał Amon Zobacz post
Wydaje mi się, że po prostu źle zrozumiałem twoje intencje w czasie rekrutacji.

Myślałem, że to ma być rozgrywka w której jesteśmy wieśniakami ale działamy jakoś drużynowo i gdzieś nas "ciągnie" Natomiast to mi wygląda na "każdy sobie" co oczywiście jest fajne samo w sobie, ale nie pod tym kątem robiłem postać.

Anyway wciąż masz kupe roboty z dużą liczbą graczy więc myślę, że zrezygnuje. Nie mam głowy do "rebulidu" postaci.

Dzięki i powodzenia
Muszę zanotować w kajecie, żeby lepiej opisywać jak sesja będzie wyglądać. Bo niektórzy zakładali, że będzie "Plebania/Złotopolscy", a np. Ty że gdzieś ruszymy na zasadzie drużyny w konkretnym celu.

No cóż, nie zrozumieliśmy się.

Dzięki za Twój udział Amon i również życzę powodzenia w kolejnych sesjach.



Drodzy Gracze - jeśli ktoś jeszcze czuje, że sesja nie jest dla niego i nie odnajdzie w niej przyjemności to zaznaczam: to jest dobry moment by odejść. Mój styl prowadzenia mniej więcej zdążyliście poznać i teraz już wiecie, w co brniecie.
Nie krygujcie się, nie czujcie się głupio - po prostu dajcie znać. Nie chcę, by ktokolwiek odpisywał z powodu (chwalebnego skądinąd) poczucia obowiązku. Chodzi tu o przyjemność z pisania historii - bez tej przyjemności sesja nie ma sensu.
 
Bardiel jest offline