Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2019, 21:44   #86
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- W tym bałaganie? Nie ma szans. Zaatakowała ich mocna grupa. - Felix odpowiedział Olivii. - Konie były, wiec konni pewnie też. Przeca ich nie wlekli za sobą na pokaz. Ile? Nie wiem. Bałagan. Kiedy? Więcej niż dzień bo zaczęły dobrze śmierdzieć. - Kontynuował kiedy lokalna magiczka zakładała dziwaczną maskę. Pewnie aby uchronić się przed smrodem gnijących trupów. Sprytnie.

- I jestem całkiem pewien, że to właśnie gobliny zostały zaatakowane. To z reguły tchórzliwe, małe kurwie i nie rzucają się na silniejszych, albo jeśli nie są pewne zwycięstwa. Jeśli już to by zrobiły zasadzkę, a to nie jest na nią miejsce jak pewnie widzisz. Może nie zdołały uciec przed konnymi i tu je dopadli? Co za różnica. Trupy jak trupy i wiemy gdzie ruszyli ci, co je pozabijali. W naszą stronę. Tylko nie wiem jeszcze czy to dobrze, czy źle. -
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline