Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2019, 12:23   #99
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Draug jedynie przelotnie zdążył zauważyć koordynaty skoku, które zostały wybrane. Na szczęście nie wyglądało to źle.
Źle natomiast wyglądało wszystko inne. Fregata nie była w pełni sprawna, śmierć członka załogi, dwóch nowych, a do tego nieustająco cisnące ich siły imperialne. Trochę tego było za dużo jak na raz. Nie żeby nie wychodzili już z poważniejszych kłopotów jednak wtedy przynajmniej mieli zgraną, sprawdzoną załogę i co najważniejsze sprawny statek.

Przynajmniej teraz mieli chwilę spokoju gdyż jak dobrze pamiętał jak dotąd nie wymyślono jeszcze technologii do śledzenia i namierzania statków w nadprzestrzeni. Przynajmniej teraz byli bezpieczni. No chyba że reaktor nie wytrzyma i w rozbryzgu eksplozji dołączą to rozciągniętych an ekranie mijanych z prędkością nadświetlną gwiazd. Pomyślał łowca wpatrując się w ekran.

Z zadumy wyrwała go natrętna myśl, która dopiero teraz przebiła się do świadomości. Gwałtownym ruchem wstał na równe nogi. Podszedł do pulpitu sterowniczego, żeby na spokojnie sprawdzić koordynaty skoku. Wyglądało wszystko normalnie. Jednak było coś co mu nie dawało spokoju.

- Kelsan co się z tobą dzieje? Zamyśliłeś się czy coś jest nie tak? Jak się tylko zamyśliłeś to obudź się. - Spokojnym głosem choć twardym powiedział Draug.

- Natomiast ty nie zapominaj się. Póki co ja tu jestem dowódcą i ja wydaję ostateczne rozkazy. Być może, że wybrałeś dobrze lub trafiła się ślepej Bancie karma jednak póki co ja tu dowodzę. - Tym samym tylko odrobinę twardszym tonem głosu skierował swoje słowa do Badllacka.

Posłał mu niedwuznaczne spojrzenie po czym wrócił na swój fotel. Gdy już zajął miejsce spokojnym głosem powiedział:
- SID proszę o szczegółowy raport o stanie statku, czy reaktor daje radę i wszelkie możliwe informacje gdzie właściwie wylądujemy.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline