Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2019, 16:24   #46
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
- Gonił mnie hycel, ale go zgubiłem – podsumował zajście z policjantem Konrad. - Pomógł mi jeden z klatki. Kurczę, mało już takich ludzi, jak on... W każdym razie! Wiem już, gdzie jest mieszkanie, do którego powinniśmy się udać. To tam – pokazał palcem na budynek. - trzecie piętro, mieszkanie dwadzieścia jeden. Ale nie wejdziemy tam przez frontowe, zomo nas złapie, no chyba, że Darek by wiedział, jak to-to wkręcić.

- Ja bym sugerował dachami, musimy się tylko rozejrzeć – rzekł. - Te familoki blisko są, może uda nam się zmajstrować coś i przy okazji nie zabić się. Chodźmy więc i zobaczmy, czy jest jakieś połączenie albo chociaż wychodek, na który można wejść przez okno...

Na uwagę o Lilce rzekł:

- Kurczę, nie wiem. Rozdzieliliśmy się i po prostu pobiegła niewiadomo gdzie. Złapali ją? Nie wiem. Może po prostu gdzieś poleciała, wiesz, jaka jest.

Musieli znaleźć jakieś inne wejście do kamienicy, to było pewne. Skinął głową na uwagę Ewki i podążył za nią. Musieli zrobić jakiś sensowny rekonesans tego budynku, zanim spróbują się tam dostać.
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!
Santorine jest offline