Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2019, 09:06   #285
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Trollka Zobacz post
Nienawidzę, gardzę i pluję na metagrę i podobnie denne zagrywki. Uprzedzam klaksonem żeby potem nikt się nie poczuł dotknięty jak mu wrażliwą duszę uszkodzę.
Zwyczajnie uznałem, że grupa podejdzie w okolice położenia tropiciela na tyle aby zobaczyć co się z nim stało. Nie ma tu metagry tylko zauważenie faktu, że Frank zniknął pod ziemią, a nie wyparował. Rozumiem jednak twoje zagadnienie, bo mogliśmy np. zostać zaatakowani zanim zobaczyliśmy co ze zwiadowcą się stało. Chyba aby zrobić więcej trzeba zapytać MG co teraz, bo może coś na nas wyskoczy albo ktoś inny wpadnie do dziury czy cokolwiek.

Wrażliwością się nie kieruj. Ciśnij jak chcesz. Jestem początkującym graczem i takie błędy mogą mi się zdarzyć.
 
Lechu jest offline