Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2019, 00:05   #75
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
O proszę, człowiek uczy się przez całe życie. Bazując na podręczniku do DH i informacjach z wiki, zawsze sądziłem, że Arbites to wychowankowie Progenium, będący sierotami.

Pytanie odnośnie naszego szpeju startowego: mamy do niego dostęp?
Jak widzisz mesh vest? W mojej mistrzowskiej interpretacji, to nie tak ordynarny i widoczny pancerz jak flak czy karapaks. Traktuje go jako kamizelkę o grubości bluzy, o lekkiej elastyczności, z materiałów syntetycznych, o wzorze łuski jak u smoka lub innego jaszczura.
Czy mogę pójść do zbrojowni i dobrać sobie jeszcze jakąś broń? Np. hand cannon? Nie wiem dlaczego, ale zawsze uważałem ją za przyjaciela Akolity - statystyki obrażeń jak u autoguna, na plus 2 pkt PEN, choć magazynek mały, ale w wypadku przebicia się przez większość szmat jakie na sobie noszą heretycy? Bezcenne. Obejście np. skórzanej kapoty z 2 AP, by wbić w ciało 1d10 +4 I. Cudnie. Dalszy etap, to już bolt pistol, ale na widok tego cacka każdy heretyk obsrywa sztany. Właściwie tylko power armor może zatrzymać PEN boltów.
 

Ostatnio edytowane przez BigPoppa : 11-10-2019 o 00:11.
BigPoppa jest offline