Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2019, 22:38   #76
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Najpierw mała klaryfikacja odnośnie tatuażu Michy - bez względu na to jak uprzedzony zawodowo do klansterki Fenoff będzie narzekał na jej nietypową ozdobę, dziewczyna nosi na czole starannie naniesiony czarnym tuszem symbol Dwugłowego Orła, co w oczach wielu może uchodzić za objaw głębokiej pobożności i szacunku wobec Złotego Tronu. Tak więc bez obaw, istnieją w Imperium arbitratorzy posiadający bardziej kontrowersyjne znaki szczególne, a mimo to ciągle służą oni sprawie AA.

Teraz kwestia pytań zadawanych logosom - otóż oni pracują za pomocą swoich mózgów, a zatem komponentów organicznych wspomaganych cybernetyką. To znaczy, że przeszukują bazy danych przyswajając sobie znalezione informacje, a następnie szacują je w głowach, wyciągają wnioski i kompilują na papierze. To oznacza, że mają istotne ograniczenia w prędkości procesów analitycznych: dla przykładu, Gamma 724 szukająca we WSZYSTKICH bazach danych informacji o WSZYSTKICH członkach rodu Dalinów właśnie otrzymała zlecenie na co najmniej jeden tydzień pracy, a przecież po czterdziestu ośmiu godzinach zostanie odłączona na potrzeby przerwy regeneracyjnej.

Im bardziej konkretne pytanie zadacie, tym krócej logosi będą przygotowywać raporty. To była pierwsza z trzech darmowych podpowiedzi, na jakie możecie liczyć w dziewiczej przygodzie pod moim patronatem.

A teraz druga: wydaje mi się, że nie postawiliście logosom najważniejszego pytania, jakie powinno zostać zadane, być może nawet jako pierwsze.

Następna kwestia - nie mam nic przeciwko wysłaniu do prałata adepta, ale dotychczasowa aktywność Kaworu w grze może wieścić kłopoty w postaci zawieszenia fabuły na wizycie w Nekropolii - jeśli bowiem gracz nie będzie uczestniczył w zabawie, rozgrywka zatrzyma się w miejscu.

Lisu poinformował mnie, że jego postać zamierza dołączyć do Fenoffa w drodze do zbrojowni, więc zaczynam już prace nad stosowną sceną fabularną.
 
Ketharian jest offline