Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2007, 14:16   #17
Lenin
 
Reputacja: 1 Lenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znany
Aleks był zaskoczony jej słowami gdyż przyszedł na spotkanie z piłkarzami a nie rysownikiem, którego prac z racji swojej niepełnosprawnośći nawet nie mógłby zobaczyć.

- Taa jasne w prost uwielbiam oglądać rysunki - powiedział z wyraźną ironią w głosie - Chyba Ci się pomyliły pokoje, bo z tego co wiem ma się tu odbyć spotkanie z piłkarzami reprezentacji Polski

Ta cała sytuacja wydawała mu się dziwna tym bardziej, że w ośrodku rzadko byli jacyś szczególni goście a tytm razem piłkarze i ten rysownik.

- Przyprowadzono mnie do pokoju numer 8, tak? - zapytał w celu upewnienia się, że jest tam gdzie miało się odbyć spotkanie z piłkarzami.
 
__________________
7 lat i 16 dni poza forum, ale nareszcie wróciłem. Pozdrowienia dla tych, którzy jeszcze mnie pamiętają :)
Lenin jest offline