Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2019, 19:47   #41
Lisu
 
Lisu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputację
Na przedstawienie się arbitratora nie zareagowałem w żaden sposób. Niech trochę pokombinuje czy może mi ufać czy nie a jeśli już to w jakim stopniu. Sam też sobie go poobserwuje. Wykaże się w terenie to może uda się go jeszcze wyprowadzić na ludzi.

To był chyba jakiś żart. Mamy się bujać pomiędzy śmietanką tej zasranej planety z pieprzonym bumerangiem przy pasie. Mimo wszystko warto było spróbować czegoś jeszcze.
- Szanowny zbrojmistrzu. Powierzone nam zadanie wymaga od nas zachowania pewnych pozorów a do tego potrzebujemy czegoś więcej niż wspomniany przez ekscelencje ekwipunek. Czy mogę tedy prosić o skontaktowanie się z osobą która wystawiła druki rekwizyty i ponowne sprawdzenie przyznanego nam poziomu rekwizycji? -
 
Lisu jest offline