Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2019, 23:11   #2
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Nie znam mechaniki. Nie przepadam za PRLem. Wstępnie się zgłaszam. Zobaczymy co uda się ogarnąć

I mam pierwsze pytanie. Jak bardzo postać może siedzieć w mitologii Cthulhu? I od razu zaznaczam, że nie pytam pod kątem konkretnego pomysłu na postać - obecnie mam kilka.

EDIT:
Rzuciłbym jakąś reputacją, ale ostatnio przydzieliłem ją całkiem niedawno, bo 23-03-2019 o 11:57 i jesteś trzecia od najświeższych, więc... muszę trochę porozdawać. Ale cały czas pamiętam
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 12-10-2019 o 23:14.
Alaron Elessedil jest offline