Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2019, 10:23   #671
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post

Chyba już wiecie co się kroi wkoło, nie?
Ja wciąż stawiam że to osoba z mocami iluzji się z nami bawi.

Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
Wciąż podtrzymuję: wszystko, co się dzieje w sesji jest całkowicie nieprzypadkowe
Wierze na słowo choć zupełnie nie tego się po tej sesji spodziewałem. Myślałem że będzie bardziej realistycznie o ile jeszcze teorie spiskowe, chaos i wojne służb da się jeszcze jakoś tam uzasadnić że coś podobnego mogłoby się dziać to jużo statnich parę tur zmienia się w komedie omyłek a najnowszy post to już zupełna groteska.

Podobał mi się początek sesji więc masz u mnie kredyt zaufania na razie nie pójdę w ślady Marrta bo oprócz tego kredytu a) Bardzo mnie ten post rozbawił b) bardzo lubię grać Adamem.

Mam jednak nadzieje że w następnej turze uda nam się jakoś przerwać iluzje i wrócić do bardziej normalnego świata.

Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
EDIT: Teraz mnie naszło... Może my nadal leżymy nieprzytomny na placu i wszystko nam się śni pod wpływem jakiegoś halucynogenu?
Błagam wszystko tylko nie to ten trick był interesujący Jeden raz obecnie jest nudny i nadużywany. Będę autentycznie zły jeżeli to okarzę się prawdą.

Z mojej strony krótki szybki post z deklracjami
 
Brilchan jest offline