Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2019, 15:58   #51
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
Kiwam głową, udając zrozumienie dla monologu adepta. Przeszedł zaskakującą przemianę, bardzo niepokojącą. W gruncie rzeczy, jego pierdolenie jest do rzeczy, co wcale mnie nie dziwi. Człowiek, który spędza godziny nad księgami i przepisywaniem ich, jest oderwany od rzeczywistości. Nawet nie pracował jako śledczy.
- Nie wiem o czym mówisz, bo nie ma to związku z naszym śledztwem. Zaczynam się poważnie martwić o Twój stan psychiczny, bo nie przypominasz tego wystraszonego dzieciaka, którym byłeś jeszcze niedawno. I mówi się Arbitrator, a nie Arbitesem. Adeptus Arbites. - rzucam beznamiętnie.
Oczywiście słyszę uwagi o Artbitesach i inne przytyki. Mam to w dupie. Ten szczypior nie przeżył nawet połowy tego, co ja.
 
BigPoppa jest offline