Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2019, 18:15   #57
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
Jak zwykle, czekam aż wszyscy, którzy mają się wygadać wyczerpią swój monolog. Nie lubiłem przerywać, jeśli nie miałem ku temu powodów. W dodatku, słuchając innych, można wyciągnąć ciekawe informacje.
Jak chociażby ta, że sekcja Magenta 85 jest dość elitarną sekcją. Zadaje to kolejne pytania o nas, jako początkujących Akolitów. Takiej grupie nie daje się do dyspozycji takich środków. Nawet dokument rekwizycyjny Sigma-9 otworzył nam drzwi do dobrego sprzętu. Nie spodziewałem się, że dostanę Caradona, a tutaj takie miłe zaskoczenie.

Na szczęście, logosi byli silnymi jednostkami. Cholernie silnymi. To oznaczało, że Ci ochotnicy musieli być ponadprzeciętnymi obywatelami. Kimś wysoko urodzonym, będący wysoko w drabinie społecznej. Takie możliwości intelektualne, przekonwertowane na pracę logosów, nie wychodzą z robotników kopcowych. Byłem pod wrażenie, że zdołali przetworzyć taką ilość danych, w tak krótkim czasie i przeżyć. Ba, nawet nie doznali zbytnich obrażeń, tylko przeciążyliśmy ich.

Adepci wymienili między sobą paragrafy. Najwyraźniej dostaniemy pomoc w postaci adepta-kompilatora Harasima. Na Złoty Tron, dzięki Ci za pomoc doświadczonego adepta Inkwizycji!
Nawet początkowa niechęć oraz irytacja zamieniły się w oczekiwanie oraz zaciekawienie. Zapewne paragraf prawa pozwolił wyrwać się choć na chwilę Harasimowi z jego nudnych zajęć oraz szarej codzienności.
- Pierwszym denatem, adepcie Harasimie, jest Eedim Dalin, syn Rutarda, ITN 8655-TX-2363-79915/4522. Jeśli będzie to istotne, zbrodni na jego szczątkach dokonano dokładnie 6 lat i 5 godzin po śmierci. Jestem ciekaw, czy pozostałe ofiary zostały zaatakowane z tak okrutnym wyczuciem czasu. Użyczę mojego kodu, jeśli zajdzie potrzeba dostania się do baz danych Arbites. - przemawiam pierwszy. Spoglądam w kierunku wydruków i wstaje z siedziska.


Podchodzę do stosu kartek. Szukam tych, na których będą wydruki odnośnie oficjalnych akt Eedima Dalina. Szczególnie interesuje mnie ostatni rok jego życia oraz to, czym się zajmował. Używam SCRUTINY

 
BigPoppa jest offline