Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2019, 15:00   #59
Surelion
 
Surelion's Avatar
 
Reputacja: 1 Surelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputację
240.830.M41, godz. 01:19, sekcja Magenta 85

- Tak... hmm... zastanawiające... - Hansetus odczuł pewien niepokój wynikający ze zbyt daleko idącego zainteresowania śledztwem ze strony adepta kompilatora. To mogło się źle skończyć dla obu stron. Spojrzał na niego, w inny sposób niż dotąd, zastanawiając się w jak szybko, a zarazem delikatnie go stąd...

- Gamma 724 wygeneruj skrócony raport Medicae Patologicus 4872/34/87. Gamma 766 odnajdź i wydrukuj, utajniony raport Magistratum z dnia 439.830.M41 w sprawie Eedim Dalid.

Szybkie stocatto palców, dwóch pozostałych Gamm, biegających sprawnie w te i wewte po klawiszach klawiatur wywołało uśmiech na twarzy Hansetusa. Obrócił się w kierunku adepta kompilatora.

- Czcigodny Harsimusie, nawet nie wiesz jak bardzo pomogłeś właśnie Imperium. Twoja wiedza okazała się nieoceniona, a wsparcie owocnie przybliżyło nas do finału śledztwa. Doprawdy to była czysta przyjemność widzieć, kogoś takiego jak ty przy pracy, wiele się nauczyłem. W tym jak widać, obsługi tych skompilowanych logosów. A skoro już to nastąpiło, i jak widać wszyscy trzej logosi są działają poprawnie, to przebacz mi ale nie śmiałbym narażać twojej szacownej osoby na pomówienie nadużycia artykułu 144. Dlatego też... - Hansetus omiótł ręką pomieszczenie w kierunku wyjścia - ...Ale z całą pewnością nasza komórka wspomni o twojej postawie w samych superlatywach. Mam nadzieję, że choćby ten prosty sposób będziemy się mogli jakość odwdzięczyć, twej zacnej osobie. A teraz wybacz, ale obowiązki wobec Imperium pilnie nas wzywają. Musimy pilnie przeanalizować ogrom wiedzy, jaką nas właśnie zarzuciłeś...

Adept uśmiechnął się na zakończenie rozmowy, a uśmiech ten był słodki niczym miód.
 
__________________
"Gdy chcesz opisać prawdę, elegancję pozostaw krawcom. " A. Einstein
Surelion jest offline