Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2019, 22:31   #416
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Lynx Lynx musicie mi trochę konkretniej nakreślić tę sytuację. Np. za czym się rozglądacie, na co szczególnie uważacie, czego się spodziewacie, na ile chcecie się zagłębić itp. Bo tak to mogę powiedzieć tylko "ot, miły spacerek sobie zrobili, pogadali i tyle".

Buka proszę Cię nie organizuj mi życia prywatnego i zawodowego. Nie rzucę wszystkiego, bo nie masz ochoty na to czy na tamto. O ile dobrze pamiętam przy rekrutacji nikomu nie obiecywałem, że będę dzień w dzień warować na docu. Staram się czasem tam odpisać, ale nie rób z tego jakiegoś mojego psiego obowiązku. Chyba, że chcesz mnie do tej sesji zniechęcić, bo zazwyczaj takie napieranie przynosi odwrotne skutki.

Zostawię już dialogi, które napisałaś Ottonowi, bo pasują do sytuacji, ale proszę go więcej nie npcować. Ściśle moja postać, ważna dla fabuły. Pośpiech musi mieć jakieś granice.



Wszyscy nie musicie czekać aż jedna osoba się wpisze i dopiero następna (aczkolwiek możecie, jeśli Wam na tym zależy). Inaczej może nam to zająć miesiąc.
 
Bardiel jest offline