Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2019, 07:36   #417
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
Buka proszę Cię nie organizuj mi życia prywatnego i zawodowego. Nie rzucę wszystkiego, bo nie masz ochoty na to czy na tamto. O ile dobrze pamiętam przy rekrutacji nikomu nie obiecywałem, że będę dzień w dzień warować na docu. Staram się czasem tam odpisać, ale nie rób z tego jakiegoś mojego psiego obowiązku. Chyba, że chcesz mnie do tej sesji zniechęcić, bo zazwyczaj takie napieranie przynosi odwrotne skutki.

Zostawię już dialogi, które napisałaś Ottonowi, bo pasują do sytuacji, ale proszę go więcej nie npcować. Ściśle moja postać, ważna dla fabuły. Pośpiech musi mieć jakieś granice.
Geeeez MG, Ty też należysz do tych "przewrażliwionych "? :PPP gdzie ja Ci tu życie czy czas organizuję?? Pytałam, ot pytałam czy może da radę tak albo siak albo inaczej z odpisami a ty zaraz z grubej rury... nie dasz rady/nie masz czasu/ochoty, spoko, ja to rozumiem.

A Co do moich napisanych dialogów. No właśnie, pasują klimatycznie, ot 3 zdania o Ottonie, no i żeby właśnie nie kończyć opisu na staniu i gapieniu się na niego pociągnęłam to odrobinę dalej, bo inaczej będziemy zamulać i przez miesiąc
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline