Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2019, 21:43   #32
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
~Pranie mózgu! Na pewno zrobili jej pranie mózgu!~ - Była to pierwsza myśl Duncana. Kiedyś nie był wielkim fanem teorii spiskowych, ale gdy porywa cię sekretna grupa szalonych naukowców z Big Pharma a potem musisz uciekać za granice przed wojną pomiędzy mafiami tylko po to żeby dowiedzieć się, że miasto, do którego uciekłeś ma własnych superherosów z fanklubem na YT zaczynasz wierzyć w spiskową teorie dziejów.

- Hej a myślisz, że mógłbym pogadać z twoją siostrą? Bo wiesz ja sam zapisałem się na eksperymenty i po usłyszeniu tych historii trochę się boję... Jeżeli by mi potwierdziła, że to faktycznie dostała tylko czas na medytacje i zmieniło się jej życie to bardzo by mnie uspokoiło... A jakby pamiętała coś o Monice to w ogóle by było super! Może nawet uda mi się namówić ją żeby trochę wyluzowała? - Uśmiechnął się do chłopaka i poklepał go po ramieniu.

- Czyli znajdę twoją siorkę w bibliotece jak ją rozpoznam i jak ma na imię? - Spytał dzieciaka.

Umówił się z resztą Shardów, że pojadą do Smoka i przygotują się do występu on tymczasem załatwi jeszcze jedną sprawę w bibliotece....

, Gdy znajdzie dziewczynę

Nie był pewien czy faktycznie przeprali jej mózg, zmusili ją do podpisania NDA na temat eksperymentu, zobaczyła coś, czego nie powinna i bój się o własne życie czy rzeczywiście po prostu miała więcej czasu żeby siedzieć na dupie przemyślała własne życie i została kujonką.

Wiedział, że na tą chwilę była jego jedynym tropem. Znajdzie ją i spróbuję przekonać ją buntowniczym urokiem osobistym - Hej, wiem, że jesteś bardzo zajęta i przepraszam, że przeszkadzam, ale rozmawiałem niedawno z twoim młodszym bratem i powiedział mi, że brałaś udział w eksperymencie, Bo wiesz, ja też zapisałem się na eksperymenty i po usłyszeniu tych historii o zaginięciu trochę się boję... Czy działo się tam coś niepokojącego? Słyszałaś może coś o tej Monice, która się wypisała a potem znikła? Czy ona się z kimś tam pokłóciła? Twój brat się trochę martwi, że się zmieniłaś, ale ja uważam, że powinien być z ciebie dumny. Ja wiem, co to znaczy chcieć się zmienić po ciężkim doświadczeniu. Jeżeli chcesz mogę postawić ci kawę i wymienimy się historiami - Zaoferował z uśmiechem.

Starał się nie używać kasy, ale miał przy sobie kilka dwudziestek na sytuacje awaryjne. Jeżeli metody miękkiego podejścia nie zadziałają i Panna go spławi nie łapiąc się na jego słodkie słówka, przekonywanie oraz czar osobisty będzie zmuszony wyciągnąć ciężką artylerie.

W takim wypadku padnie przed nią na kolana i zacznie śpiewać Coover "Tell my Why?" Backstreet Bosy z autorskim tekstem o wyjawianiu sekretów licząc, że moc zacznie działać nim ochrona biblioteki wyciągnie go za fraki za zakłócanie ciszy w bibliotece uczelnianej.

Co gorsza musiałby to robić bez podkładu, bo gitarę karzą mu zostawić w szatni a potem trzeba byłoby uśmiechać się do Profesora o przysługę, więc naprawdę miał nadzieje, że urok osobisty wystarczy i nie będzie musiał nadużywać mocy ale kto zna sekret serca dziewczyny?
 
Brilchan jest offline