Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2019, 13:06   #302
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Z tego co słyszałem, podobno jesteście honorowi - powiedział John Doe.

Fowler prychnął z dezaprobatą, wyrażając w ten sposób własną opinię na ten temat. Może nawet zrobił to trochę zbyt głośno, bo parę spojrzeń skierowało się w jego stronę. On tymczasem trzymał obie dłonie na rękojeściach swoich sai, zaciskając je z gniewu, aż pobielały mu knykcie. Nie odezwał się jednak. Wszystko co miał do powiedzenie, zostało powiedziane, a słowa wciąż pozostawały w mocy.

John Doe i Raf mogą sobie wchodzić z nimi w konszachty, on nie zamierzał tego robić. Nawet jeśli wspólnie dostaną się do tego budynku i wspólnie będą walczyć z Kreeyankami, to nic nie znaczy. Powiedział to wyraźnie. A jeśli tylko w tym zamieszaniu zdarzy się okazja...
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline