Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2019, 20:12   #702
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
To akcja czy hipotetyczne pytanie?
Jeśli to drugie, to odpowiedź brzmi: "nie wiem". Jeśli to pierwsze, to potrzebuję ciut dokładniejszego opisu, który będę mógł rozliczyć.

EDIT:
Do każdego problemu da się podejść metodycznie. Nawet wtedy, gdy wkoło latają tycie wróżki.
1. Rozpoznanie wroga.
2. Uderzenie w słabe punkty.

Zrobiliście rozpoznanie. Waszymi podejrzanymi są iluzja albo sen. Czy wasze rozpoznanie jest słuszne? Tego nie mogę powiedzieć, ale jeśli nie macie innych pomysłów, to można spróbować w to uderzyć. Co wam szkodzi?
Możecie pomyśleć jakie są sposoby wydostania się z iluzji/snu. A nuż macie rację?
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 28-10-2019 o 20:32.
Alaron Elessedil jest offline