Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2019, 09:28   #69
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Kharrick spędził w spokoju noc. Jego warta minęła bez wydarzeń. Mimo to całą noc podskakiwał na różnego rodzaju dźwięki. Infirmacja o smoku go przeraziła. Skoro był e stanie zniszczyć wieżę forty to co się stanie jak ich to spotka? Pytanie było bez odpowiedzi, ale bujna wyobraźnia robiła swoje. Do tego pytanie czy fey za nimi nie poszły. Czy zdąży w mroku kogokolwiek zobaczyć nin zostaną zaatakowani? Nie mogąc wytrzymać presji mężczyzna usiadł, wyjął kartki i zaczął pisać. Niezbyt rozsądnie odciął się na kilka chwil od rzeczywistości.

Inwazja Żelaznych Kłów – kroniki wydarzeń

Wiedz drogi czytelniku, że jestem przybyszem spoza tych krain. Opisane przeze mnie wydarzenia są na tyle obiektywne na ile mogą być widziane oczami obcokrajowca. Byłem ich częścią tak jak każdy inny mieszkaniec Phaendar i okolic. Okryję jednak swoją osobę tajemnicą i pozostanę dla ciebie enigmą.

Nieznajomy

Dnia pierwszego Arodusa przybyłem do Phaendar...



Ocknął się od pisania i z przerażeniem zobaczył gdzie się podział księżyc. Syknął na siebie i skoczył budzić następną osobę.

***

Trochę nieprzytomnie podniósł się na nogi kiedy obudził go Jace. To była miła pobudka. Zlodziej zdążył się głupio uśmiechnąć nim się opamiętał i zrozumiał sytuację. Przetarł twarz i zaczął pospiesznie się zbierać.
- Wstawaj ślicznotko. - Pospieszył dodatkowo wiedźmę.
 
Asderuki jest offline