Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2019, 09:37   #171
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Wiaderny stał z tyłu pod ścianą, za plecami wszystkich. Gdy oglądał nagranie oczy powoli mu się rozchylały coraz bardziej, a na ustach pojawiał się coraz szerszy uśmiech. Toż to było, kurwa, genialne! U kacapów już tak źle, że piorą się sami ze sobą. Ciekawe czy mógłby dostać kopię tego nagrania? I może są gdzieś jeszcze inne tego rodzaju filmiki?

Informacja o litewskim skurwysyństwie wywołała u niego nieco inne uczucia, ale co mógł zrobić? Żeby chociaż zestrzelili któregoś z tych boćwinowych pilocików, można by się postarać by trafił w jego ręce. A tak? Przecież nie przeprowadzi inwazji na Litwę, nawet gdyby Kamyszel użyczyłby mu "Boruty". Co to, kurwa, "Wodzu, prowadź na Kowno"? Królewieckich też przecież nie aresztuje. Niech się tym zajmuje kontrwywiad, do cholery, od czegoś przecież jest.

Trzecia sensacja była...

- Pierdoleni partyzanci, w dupę ich kopana i jebana mać - wymsknęło mu się niezbyt głośno, ale słyszalnie dla wszystkich w pomieszczeniu. - Jebane świrusy - dodał, skoro już zwrócił uwagę innych.

Po krótkiej przemowie staruszka, spojrzał na niego trochę z politowaniem, a trochę z... No, lubił dziadka, szanował go za mocny łeb i szerokie gardło, pomyślunek też miał niekiepski. Ale spodziewał się, że Wiadernemu, po wizycie w Gdańsku, zostało w kieszeni coś poza miedziakami?

- Wyluzuj, dziadek. Zresztą nie mam pojęcia o czym ty w ogóle gadasz - przemówił sierżant. - Wielkolud ma rację. Trzeba to wszystko rozpieprzyć w drobny mak i spokój. W jednym tylko się myli. Pierdolę mieszkanie w jakiejś dziczy. Już wolę wrócić do więźnia.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline