Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2019, 10:31   #41
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tommy odruchowo pochylił głowę i osłonił ją prawą ręką. Czuł jak pociski orzą jego zbroję. Skubaniec był dobry, trzeba mu to było oddać. Ale nie dość dobry. Gdy wylądował, Tommy wciąż schowany za samochodem i z lewą dłonią oparta na asfalcie, sięgnął po nową sztuczkę. Tym razem zamiast tradycyjnie więzić przeciwnika w powierzchni, na której stoi, postanowił zastosować na nim manewr przebijania opon. Ostre szpikulce wyłaniające się szybko z jezdni, ale rolę opon miały odegrać stopy tego gościa.

Potem, jeśli się uda, zaatakuje gradem pocisków motocyklistę, który zdążył wyhamować. Jeśli się nie uda, zrobi to samo, ale z tym skocznym.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline