Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2007, 17:59   #27
shade
 
Reputacja: 1 shade nie jest za bardzo znany
Cytat:
Możesz się ze mną zgadzać lub nie, możemy na ten temat dyskutować, ale nie życzę sobie takiego traktowania.
Wybacz za „synka” jeśli cię uraziłem. Wiem że nie jesteśmy w żaden sposób spokrewnieni, chciałem lekko rozweselić atmosferę (choć kiepsko mi to wyszło)

Cytat:
Prawda jest taka, że wiele trekowych "wynalazków" już weszło do naszego życia, lub jest w fazie opracowywania;
SW i Trek chyba jako jedyne sci-fi tak wpłynęło na nasze życie że słowa „niech moc będzie z tobą” czy „żyj długo i szczęśliwie \\//.” stały się częścią (pop)kultury a niektóre trekowe gadżety jak np. trikoder stały się rzeczywistością (moim ulubieńcem jest komputer kwantowy który stworzono dość niedawno).

Oj tak BSG ostatnio zdominował świat s-f (może nie w Polsce bo tutaj jest jeszcze mało znany ale na zachodzie).
Ostatni serial Enterprise (przynajmniej w moim odczuciu) wypadł poniżej przeciętnej lub jeszcze niżej :P. Każdy odcinek jakiś taki do bólu naiwny a już ta akcja z nazistami to totalnie mnie rozbroiła. Mówi się ze owy Enterprise jest gwoździem do trumny i prawdopodobnie świat Treka zostanie ograniczony tylko do pełnometrażówek i serii gier. Szkoda by było gdyby ST nie miał już więcej wrócić mały ekran.
 

Ostatnio edytowane przez shade : 03-08-2007 o 18:04.
shade jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem