Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2019, 20:46   #135
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Adam wybuchnął śmiechem - Wygląda na to, że mamy jakieś wpływ na świat, ale tylko taki, jaki życzy sobie osoba tworząca tą iluzje przynajmniej dobry gust, co do klasycznych kreskówek Texa Averego - W kalece obudził się nagle konferansjer, co poniekąd było pokrewne zawodowi DJa.

Nagle spłaszczony milicjant "ewoluował " w wariacie na temat Mecha Stalina - Przesadziłeś dzieciaku bawisz się w remiksy na temat szaleńca i mordercy... Przyznam, że jesteś pomysłowe, ale ta twoja zabawa jest głupia oraz nudna - Zaczął prowokować robotycznego dyktatora a raczej dzieciaka lub mentalne dziecko pociągające za sznurki.

- Nie wiemy czy osoba stojąca za tym szaleństwem nas uśpiła, tworzy iluzje, czy też stosuje zlokalizowane zakrzywienie rzeczywistości jak syn Profesora X Proteus z tej starej kreskówki z lat 90tych - Zignorował wąsacza i ponownie zaczął dzielić się swoimi przemyśleniami z Patrycją, która przed chwilą bardzo chciała się dowiedzieć, „co ty wyprawiasz do CHOLERY”, więc jej odpowiadał tamten facet z innej ulicy zaczął bawić się w babcie w sumie nie taki zły pomysł chyba?

- Oczywiście mógłbym się bawić w Mecha Stalinem może nawet bym wygrał i zostałbym wypuszczony? Jestem DJ ŁOM umiem bawić się w wojny memetyczno - retoryczne, ale obawiam się, że jeżeli spiszę się za dobrze dzieciak mnie nigdy nie wypuści stąd zamierzam podejść do sprawy inaczej - Oznajmił policjantce następnie spojrzał się w oczy uosobieniu Stalinowatości.

- Twój pomysł jest bezsensowny i wtórny! Małpujesz Hitlera z Wolfenstaina 3 D tylko podmieniłeś Dyktatorów! Komunizm w wersji Stalinowskiej w ogóle nie ma sensu, bo reszta świata gniecie go pod względem ekonomicznym! Teoretycznie wersja Trockiego miałaby szanse na sukces gdyby w latach dwudziestych udało im się dotrzeć do Niemiec i przestawić cały świat na model komunistyczny, ale wątpię żeby nawet w tym scenariuszu byłoby to możliwe, bo ludzie zawsze się lubią buntować... Może gdyby poszli drogą Nowaja ekonomiczeskaja politika lub Nowej Polityki Gospodarczej to by coś z tego było? Oczywiście, jełop Józio musiał zabić Nikołaj Iwanowi cza Bucharina za to, że wymyślił coś, co miało szanse na sukces! Prawdziwą trzecią drogę! - Miał nadzieje, że znudzi Smarka, który pójdzie na ciasteczka albo wykopie go z "sennego serwera".

- Mogłeś, chociaż wybrać Marksa był idiotą, ale miał dobre intencje i nie był pieprzonym mordercą, ale widzę, że co najwyżej grałeś w Command & Conquer i nie masz zielonego pojęcia, jakim kretynem był Gruzin Josif Wissarionowicz Dżugaszwili, niedoszły ksiądz, hipokryta, zabójca milionów ludzi niezdiagnozowany schizofrenik i niszczyciel interesujących idei lewicowych, dlatego dzieciaku z łaski swojej spierdalaj z tymi swoimi zabawami i wypuść mnie stąd bo mam ciekawsze rzeczy do roboty niż dawać dzieciakom lekcje historii! WYPUŚĆ MNIE STĄD! NIE CHCE SIĘ Z TOBĄ BAWIĆ! - Miał nadzieje, że ten roast zdenerwuje przeciwnika.

Nie wiedział czy teraz zostanie zabity i obudzi się w świecie normalnym czy też stanie mu się jakaś inna krzywda czekał w napięciu.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-11-2019 o 22:08.
Brilchan jest offline